No data to display
1.Koşu: 12:30  2 Yaşlı İngilizler Maiden   1200 Metre KUM

İkramiye: 21.000 8.400 4.200 2.100 Prim: 5.250 2.100 1.050 525
  • Koşu Bilgileri
No
At Adı / Takı
YDC
Aygır - Kısrak (Kısrak Babası)
Kilo
Jokey
At Sahibi
Antrenör
S
H
Toto
KGS
O
[Expand]1
BABA DİNO  G  
2y ae Bosporus (IRE) - Puçika  (Fantastic Fellow) 57 0,9 Mehmet Doğan K.Fidan M.Kılınç 2 2652032 7 135
[Expand]2
BERKCANBEY  G K  
2y de Aleko  - South Center  (Royal Abjar) 57 0,1 Ah.Arslan Mehmet Korkmaz M.Kılınç 4 --098 6 25
[Expand]3
EMRAHHAN  G  
2y de After Market (USA) - Lebi Derya  (Unaccounted For) 57  M.A.Aktürk Mikail Altın R.Karalık t8 --86 14 48
[Expand]4
KAÇAR FEVZİ   
2y ae Dr Fong (USA) - Starlarks (IRE) (Mujahid) 57  F.Yardımcı Adil Yardımcı N.Camuz 3 --3 6 31
[Expand]5
ÖKSÜZÜM  G K  
2y ae Adonise  - Altes  (Mujtahid) 57 1,1 H.Polat K.Saçan Sin.Altundağ 1 12759577 7 5
[Expand]6
ZEPLİN  G  
2y ae Eagle Eyed (USA) - Izadore (IRE) (In The Wings) 55  R.Yıldırım Ali Çelik B.Fahrioğlu t7 1207654 6 11
[Expand]7
MÜGİŞ   
2y ad Champs To Champs  - Taloş  (Mujtahid) 54 0,9 H.Sarıdal T.Ulular B.Kılıç 5 --05 11 0
[Expand]8
MY VALLEE  G  
2y dd Three Valleys (USA) - Galoha  (Galetto) 51  C.Tepe Mahmut Karakeçi B.Fahrioğlu 6 30423221 7 181
Altılı
2.Koşu: 13:00  3 ve Yukarı Yaşlı İngilizler Şartlı 3 D  1700 Metre KUM

İkramiye: 16.000 6.400 3.200 1.600
  • Koşu Bilgileri
No
At Adı / Takı
YDC
Aygır - Kısrak (Kısrak Babası)
Kilo
Jokey
At Sahibi
Antrenör
S
H
Toto
KGS
O
[Expand]1
BİRCAN GÜLÜ  G D  
3y dd Velociraptor (GB) - Golden Life  (River Special) 56,5  M.B.Çakmak Murat Çelik F.E.Akıl t8 22000357 7 65
[Expand]2
ELİFNUR  D  
3y dd Kaneko  - Kızım Elif  (Unaccounted For) 57,5  C.Tepe M.F.Çizik R.Karalık t6 41594826 7 161
[Expand]3
MISS TURKEY   
5y dk Pressing (IRE) - Gürfidan  (Barnato) 60  S.Kaplan A.Gümüş B.Kılıç 1 32076601 8 5
[Expand]4
NANİ NANİ  G K  
6y dk Cuvee (USA) - Castelli Motel (USA) (Leo Castelli) 60  H.Polat Sahdun Kaya A.Saçan t7 24070005 8 10
[Expand]5
STILL WAITING KOŞMAZ G D  
4y dk Kaneko  - Skill (GER) (Tiger Hill) 55  F.Felhan Haşim Tınas B.Tanrıkulu 2 42605700 25 0
[Expand]6
WHITE ORCHID  D  
3y dd King's Pleasure  - Çiçeklerin Dansı (IRE) (Dolphin Street) 58,5  Mehmet Doğan Bülent Soysal Muh.Yıldırım t4 34103932 7 121
[Expand]7
MILONGA  G D  
5y ak Ocean Crest (USA) - Mikado  (Lockton) 52  B.Bektaş Mahmut Karakeçi B.Fahrioğlu 3 11706084 7 21
[Expand]8
VICTOLA   
4y ak Victory Gallop (CAN) - Eola  (Eagle Eyed) 57  N.Altın H.Hatipoğlu M.Kılınç t5 15250063 21 41
Üçlü, Çifte, İkili, Sır.İkili, Üçlü Bahis
3.Koşu: 13:30  3 ve Yukarı Yaşlı İngilizler Handikap 16   2000 Metre KUM

İkramiye: 27.500 11.000 5.500 2.750 Prim: 4.125 1.650 825 413
  • Koşu Bilgileri
No
At Adı / Takı
YDC
Aygır - Kısrak (Kısrak Babası)
Kilo
Jokey
At Sahibi
Antrenör
S
H
Toto
KGS
O
[Expand]1
ZEUS  D  
6y aa Grand Ekinoks  - Ekinoks West  (Grand Lodge) 63  Mehmet Doğan N.Cizrelioğlu B.Fahrioğlu t7 73323926 6 41
[Expand]2
GALLOPING WISDAM   
6y dg Victory Gallop (CAN) - Burcu Yeli  (Barnato) 58  R.Yıldırım H.Kavaz S.Sayın 4 71678357 15 21
[Expand]3
LEFKELİ  D  
5y da Bin Ajwaad (IRE) - Miss Lara  (Strike The Gold) 53  B.Bektaş K.Koçak Muh.Yıldırım 2 63056634 7 15
[Expand]4
MARUF BEY  D  
7y da Karabeyhan  - Lider Hanım  (Gerald Martin) 53 2,0 N.Altın N.Şahin Sin.Altundağ 3 53440001 14 5
[Expand]5
ETTORE   
3y ae Lion Heart (USA) - Silver Dancer  (West By West) 50,5 2,0 M.B.Çakmak Mahmut Karakeçi B.Fahrioğlu 5 52273315 7 81
[Expand]6
ÖZTÜRKMEN   
4y aa Cuvee (USA) - Tatlıçağ  (Devir) 50 2,0 C.Tepe F.Paksoy K.Öztürk 1 43223213 7 142
[Expand]7
SELİMBEY  G D  
4y da Sri Pekan (USA) - Gülten  (Mountain Cat) 50 2,0 H.Parıldar İ.Güçlü A.Saçan t6 41901422 7 168
Çifte, İkili, Sır.İkili, Üçlü Bahis, Yed.Plase
4.Koşu: 14:00 (1.Ayak) 2 Yaşlı İngilizler Şartlı 5 D  1200 Metre KUM

İkramiye: 27.500 11.000 5.500 2.750 Prim: 6.875 2.750 1.375 688
  • Koşu Bilgileri
No
At Adı / Takı
YDC
Aygır - Kısrak (Kısrak Babası)
Kilo
Jokey
At Sahibi
Antrenör
S
H
Toto
KGS
O
[Expand]1
FLICKAM  G K D  
2y dd Transacoustic  - September Dancer  (West By West) 60  M.Ünlü R.Özdemir M.K.Çizik t10 36655878 10 5
[Expand]2
ÇEM U ÇEM   
2y dd Champs To Champs  - Ekinoks Natalma  (Royal Abjar) 55  C.Tepe H.Çetin F.E.Akıl 8 46252210 75 31
[Expand]3
AYŞEGÜL  G D  
2y dd After Market (USA) - Allianoi  (Bijou D'inde) 57 0,2 F.Yardımcı R.Karakeçili F.E.Akıl 1 43636122 7 65
[Expand]4
GOLDEN MERCAN   
2y ad Golden Sun  - Mercankız  (Ocean Crest) 57  S.Kaplan Ş.Kaplan B.Kılıç 7 38213435 7 40
[Expand]5
KÜÇÜK BEYZA   
2y dd Luxor  - Iam Foreverblowing (GB) (Dr Fong) 57  N.Altın M.Türkeri Sin.Altundağ 2 43235451 22 11
[Expand]6
OPRAH  G  
2y ad Banknote (GB) - Nessie  (Common Grounds) 57 0,3 H.İ.Akkaya Mahmut Karakeçi B.Fahrioğlu 3 50126539 15 36
[Expand]7
PEEKAY  D  
2y dd Agresivo (USA) - Diva Pop (IRE) (Peintre Celebre) 57 1,7 R.Doğan A.Akdağ F.E.Akıl 6 4641127 22 178
[Expand]8
PRENSES MERAM  G K  
2y dd Zanjero (USA) - Nuni  (Mountain Cat) 57 1,2 Mehmet Doğan S.Kılınç M.Y.KILINÇ t9 42723114 7 111
[Expand]9
SPARTAN HONOR  G K D  
2y dd Yonaguska (USA) - Miss Ceylan  (River Special) 57  M.A.Aktürk Nevzet Çelik A.E.Karakurt 5 43756823 7 41
[Expand]10
AZROWSKI  G K  
2y dd Mendip (USA) - Paristambul  (Bosporus) 55  H.Parıldar Caner Akgün S.Sayın 4 36561616 7 16
Altılı
5.Koşu: 14:30 (2.Ayak) 4 ve Yukarı Yaşlı Araplar Handikap 16 DHÖW  1700 Metre KUM

İkramiye: 27.500 11.000 5.500 2.750 Prim: 4.125 1.650 825 413
  • Koşu Bilgileri
No
At Adı / Takı
YDC
Aygır - Kısrak (Kısrak Babası)
Kilo
Jokey
At Sahibi
Antrenör
S
H
Toto
KGS
O
[Expand]1
SAĞNAKHAN   
7y ka Sağanak  - Gürnazım  (Namdar) 59  R.Yıldırım İ.H.Ünlü A.İşık 10 73832336 7 65
[Expand]2
YALNIZKARTAL  G  
4y aa Berksoy  - Dişi Kartal  (Sağanak) 59  V.Kızmaz T.Oran B.Fahrioğlu 9 68514133 17 48
[Expand]3
AYÇIRA   
8y ka Bilgin  - Aykızım  (Druid) 59 0,3 F.Yardımcı Ş.Sekin A.İşık 1 65556577 7 11
[Expand]4
MIZARBEYİ  G K  
4y ka Yaşarcık  - Gürhanım  (Sağanak) 52,5  F.Felhan M.A.Sevgili F.E.Akıl t12 65142230 14 129
[Expand]5
ABJARKAYA  D  
8y aa Eğrice  - Cahide Sultan  (Özgün) 57,5 0,1 H.Altunkılıç M.Narçin A.E.Karakurt 3 62904385 7 6
[Expand]6
ÇALIŞKAN   
10y ka Caş  - Tanyüz  (Eldon) 55  M.F.Aslan Abdullah Polat B.Kılıç t11 62276870 7 0
[Expand]7
JUNYIR SANCAK  G D  
4y ka Sancakbeyi  - Çiftelergülü  (Albatur) 54  Mahsun Turan Nuri Turan B.Kılıç 8 66111211 5 148
[Expand]8
EMİRGAN  G  
4y ka Karayağız  - Matra 71  (Atığ) 51 1,0 B.Bektaş S.Nural Muh.Yıldırım 5 54553412 14 80
[Expand]9
GOBAKLI  G  
5y aa Gobakbey  - Elmabir  (Sağanak) 50 1,0 C.Tepe S.Demirkapu B.Fahrioğlu 7 49909059 7 0
[Expand]10
FİSKAYA  G D  
4y da Altaha  - Nargül  (Emael) 50 2,0 M.B.Çakmak S.Nural S.Sayın 2 40286860 14 0
[Expand]11
ARCHİPELAGOS  G  
5y ak Turbo  - Özgüner  (Odinhan) 50 2,0 Ah.Arslan Müslüm Yıldız V.Kırğıl 6 39527214 6 21
[Expand]12
SULTANDAN  D  
4y ka Sultan De Faust (FR) - Bedizim  (Volga 2) 50 2,0 H.Parıldar Ö.Karaçizmeli M.K.Çizik 4 39026548 11 12
(8)EMİRGAN - (10)FİSKAYA Eküridir
Beşli, Çifte, İkili, Sır.İkili, Üçlü Bahis, Pls.İkili, Plase
6.Koşu: 15:00 (3.Ayak) 3 Yaşlı İngilizler Şartlı 4   1200 Metre KUM

İkramiye: 20.500 8.200 4.100 2.050 Prim: 3.075 1.230 615 308
  • Koşu Bilgileri
No
At Adı / Takı
YDC
Aygır - Kısrak (Kısrak Babası)
Kilo
Jokey
At Sahibi
Antrenör
S
H
Toto
KGS
O
[Expand]1
BOSFORATA  D  
3y de Bosporus (IRE) - Miss Ignata  (Distant Relative) 56  F.Felhan Haşim Tınas M.K.Çizik 5 46025132 7 185
[Expand]2
OĞLUM ERDEM  G K D  
3y de Emirim  - Kiss And Say Bye  (Galetto) 55  B.Bektaş E.Kılıç Muh.Yıldırım 1 46413541 7 117
[Expand]3
AMARİ  D  
3y ad Bosporus (IRE) - Azolia (IRE) (Alzao) 59  V.Kızmaz Kadri Felhan Muh.Yıldırım t9 33407993 7 10
[Expand]4
FORK TOWN  D  
3y ke Yonaguska (USA) - Munu The Angel  (Bin Ajwaad) 56 1,3 H.Altunkılıç Ç.Duran B.Kılıç t8 38220289 7 65
[Expand]5
BELAREK  G D  
3y de Fairson  - Rapator (GB) (Prince Sabo) 56 2,0 Mehmet Doğan Ü.S.Büyükbaş M.K.Çizik 4 24003006 7 5
[Expand]6
BIG LOVE  G D  
3y ae Win River Win (USA) - Beatte Juice  (Noble Star) 55 2,0 H.Polat Ü.S.Büyükbaş M.K.Çizik 2 13090504 7 20
[Expand]7
MY COST  D  
3y ag Native Khan (FR) - Erengül  (Eagle Eyed) 55 1,2 M.A.Aktürk Y.Demir B.Fahrioğlu 3 29756600 8 0
[Expand]8
PRETTY BOY  D  
3y ag Last Commander (USA) - Hios  (Lockton) 50  Y.Ergün A.Çizik A.İşık t10 24045565 7 0
[Expand]9
RACON  D  
3y de Bors  - Lady Burnelle  (Native Procida) 55 2,0 F.Yardımcı R.Özdemir M.K.Çizik 6 45204467 8 69
[Expand]10
RED WARRIOR  G D  
3y dg Pressing (IRE) - Majestic Lass  (Strike The Gold) 55 0,5 N.Altın B.Zaman M.Kılınç t7 25355478 21 40
(5)BELAREK - (6)BIG LOVE Eküridir
Dörtlü, Çifte, İkili, Sır.İkili, Üçlü Bahis, Pls.İkili, Plase
7.Koşu: 15:30 (4.Ayak) 2 Yaşlı İngilizler Maiden   1200 Metre KUM

İkramiye: 21.000 8.400 4.200 2.100 Prim: 5.250 2.100 1.050 525
  • Koşu Bilgileri
No
At Adı / Takı
YDC
Aygır - Kısrak (Kısrak Babası)
Kilo
Jokey
At Sahibi
Antrenör
S
H
Toto
KGS
O
[Expand]1
ARASIM  G  
2y de Sports Hero (USA) - Little Star  (Soviet Star) 52  B.Bektaş N.Akkaya Muh.Yıldırım 3 25563382 6 148
[Expand]2
DELİ YUSUF   
2y de King Bishop  - Rachel Corrie  (Bors) 57 1,3 Mehmet Doğan A.Çizik M.K.Çizik t8 17975846 7 71
[Expand]3
DİYAR MEYDANI  G  
2y de Oğlumemre  - Sırça Bebek  (Mountain Cat) 57 0,5 F.Yardımcı M.Gündüzeli Sin.Altundağ 2 23577955 6 60
[Expand]4
ERCANHAT  G K D  
2y ae Golden Sun  - Tekcan  (Shining Stell) 52  Mehmet Sav M.Ercan A.İşık 1 100708 14 2
[Expand]5
ICARUS  G D  
2y de Fairson  - Kidnos  (Nursultan) 52  F.Felhan G.E.Karaçaltı Sin.Altundağ t6 27324844 6 158
[Expand]6
COOL TIME  G K  
2y dd Win River Win (USA) - Ezo Şah  (Royal Abjar) 55 1,7 H.Altunkılıç T.Gökçe S.Sayın t7 28060541 7 32
[Expand]7
LEYLİMLEY  G D  
2y dd Indian Days (GB) - Tender Kızı  (Sea Hero) 55 0,5 N.Altın Ali Yıldız. Sin.Altundağ 5 127007 38 0
[Expand]8
SEBRA KANTOS   
2y dd Zambezi  - Kuala Lumpur  (Scream To Scream) 55  Ah.Arslan S.Demirkapı M.Kılınç 4 --603 14 0
Üçlü, Çifte, İkili, Sır.İkili, Üçlü Bahis
8.Koşu: 16:00 (5.Ayak) 4 ve Yukarı Yaşlı Araplar Şartlı 3 DHÖW/TR  1200 Metre KUM

İkramiye: 16.000 6.400 3.200 1.600
  • Koşu Bilgileri
No
At Adı / Takı
YDC
Aygır - Kısrak (Kısrak Babası)
Kilo
Jokey
At Sahibi
Antrenör
S
H
Toto
KGS
O
[Expand]1
GUTİ  D  
8y ka Toşur  - Gufte  (Kan Can San) 60,5  H.Altunkılıç Ş.Sekin M.Kılınç 8 52690890 30 5
[Expand]2
İNANLI OĞLU   
7y aa Dinçerbey  - Huriyecan  (Serdarbey) 60,5  N.Altın Y.Arslan M.Kılınç 3 61451251 14 126
[Expand]3
AVAN  G  
5y ka Kaizbert (RUS) - Bambi  (Birader) 55  R.Yıldırım M.Gökçe N.Camuz 6 46084823 6 158
[Expand]4
FAKI BEY  D  
8y ka Gobakbey  - Kinemtumbul  (Tuna 6) 58,5  H.Katı İmam Katı N.Camuz t10 43776487 6 2
[Expand]5
YEMCİREŞİT  G  
5y ka Hastay  - Dünyaper  (Sağanak) 55,5  M.F.Aslan Ali Çelik B.Fahrioğlu t9 67859658 29 45
[Expand]6
SEÇKİNER  G D  
8y aa Altaha  - Sahragülü  (Thunder Tiki) 51,5  B.Bektaş Y.Yıldızer B.Fahrioğlu 1 79978282 7 29
[Expand]7
GİRESUN  G  
6y aa Toşur  - Gülatlı  (Alışık) 55,5 1,5 H.Polat M.Narçin A.E.Karakurt 4 83003776 14 66
[Expand]8
VEYSİBABA   
10y aa Gobakbey  - Esmergüzelim  (Dinçerbey) 55,5 2,0 F.Yardımcı F.Demiryeri N.Camuz 7 82422555 8 91
[Expand]9
BARANBABA   
4y aa Yalaz  - Berca  (Ersoylu) 50  Y.Ergün N.Değerli M.Kılınç 2 3617-0894 7 0
[Expand]10
KİBARYA KIZI   
7y ak Didim  - Kibarya  (Gaddar) 53,5 0,5 H.Parıldar N.Koçyiğit M.K.Çizik 5 24061069 7 0
Çifte, İkili, Sır.İkili, Üçlü Bahis, Pls.İkili, Plase
9.Koşu: 16:30 (6.Ayak) 3 Yaşlı Araplar Şartlı 5 DHÖW  1700 Metre KUM

İkramiye: 27.500 11.000 5.500 2.750 Prim: 6.875 2.750 1.375 688
  • Koşu Bilgileri
No
At Adı / Takı
YDC
Aygır - Kısrak (Kısrak Babası)
Kilo
Jokey
At Sahibi
Antrenör
S
H
Toto
KGS
O
[Expand]1
ALTINKAFES KOŞMAZ G  
3y ae Turbo  - Nazlıserim  (Demirkır) 54  Y.Ergün Fidan Altın B.Kılıç 13 44932010 12 46
[Expand]2
GAHTALI  G  
3y ke Bozdoğan  - Ulusoylu  (Koşanay) 55  R.Yıldırım Ali Çelik B.Fahrioğlu t15 44183312 7 131
[Expand]3
GÜNEYDOĞULU  G  
3y de Demirsoy  - Şalaras  (Araslı) 59 0,3 M.Ünlü Celal Demir B.Kılıç 1 46884670 7 5
[Expand]4
DİŞİBUSEFAL   
3y kd Bolkar  - Cinas  (Volga 2) 55  M.F.Aslan Ahmet Demir. Sin.Altundağ 3 42735240 6 40
[Expand]5
TEKSAYFA  G K D  
3y kd Berksoy  - Göknur  (Evren 1) 53  F.Felhan A.H.Türkmen A.E.Karakurt 6 49162370 33 6
[Expand]6
KARAPOLAT  G K  
3y de Ayverdi  - Leylakızı  (Emirbey) 57 0,5 F.Yardımcı C.Çetin Sin.Altundağ 12 38241283 7 79
[Expand]7
KILIÇ TUTAN  D  
3y ke Hastay  - Şenfiliz  (Timurhan) 57 0,3 M.A.Aktürk C.Çizik S.V.Kaya 9 37251759 8 20
[Expand]8
KUYUMCU   
3y ae Şövalye  - Zello  (Haberbatur) 57  Ah.Arslan M.A.Becene M.K.Çizik t14 41261011 8 175
[Expand]9
KÜÇÜKTEPECİKLİ  G K D  
3y ke Çapkancaş  - Narcan  (Pir Karaca) 57 0,2 H.Altunkılıç Mustafa Özkan N.Camuz t16 37350876 8 7
[Expand]10
ÖZALAK  G  
3y de Özgünhan  - Karadut  (Tigres Light) 57  N.Altın M.E.Alak A.Saçan 8 47332105 8 60
[Expand]11
GONCA NAZ  G D  
3y kd Tigres Light (USA) - Esram  (Araslı) 56 2,0 Mehmet Doğan Ö.Boyraz Muh.Yıldırım 7 36001590 6 20
[Expand]12
İSTANBUL YILDIZI   
3y ad Yalaz  - Canevim  (Alkuruş 13) 55 0,1 H.Parıldar G.Saçan A.Saçan 11 35365410 14 38
[Expand]13
PERKBEY  G  
3y ae Turbo  - Saka  (Sava) 55 1,6 Mahsun Turan Sami Özkan B.Kılıç 10 33232087 10 0
[Expand]14
AFŞİN  G  
3y ke Yelgeçen  - Sacide  (Batyskaf) 56 2,0 R.Doğan A.F.Advan Sin.Altundağ 2 34719464 7 0
[Expand]15
HİLAL BEYİ  G  
3y ae Mişmişhan  - Binnur  (Bozdağ) 55 2,0 H.Polat Mustafa Tekinalp V.Kırğıl 5 33890418 7 12
[Expand]16
YAVUZ ZAFERİ  G K  
3y ae Nevzatbey  - Bestegül  (Alaz) 56 2,0 V.Kızmaz İbrahim Yalçın M.Kılınç 4 32065510 7 2
İkili, Sır.İkili, Pls.İkili, Plase, Tab.Bahis