No data to display
1.Koşu: 18:30  4 Yaşlı Araplar Maiden DHÖW/TR  1200 Metre KUM

İkramiye: 29.500 11.800 5.900 2.950 Prim: 5.900 2.360 1.180 590
  • Koşu Bilgileri
No
At Adı / Takı
YDC
Aygır - Kısrak (Kısrak Babası)
Kilo
Jokey
At Sahibi
Antrenör
S
H
Toto
KGS
O
[Expand]1
ALOGLUM  G K  
4y aa Uçanbey  - Kirazkızı  (Şövalye) 58  M.Akyavuz N.C.Advan R.Taşdelen 1 --4-7 196 73
[Expand]2
BERZANAĞA  G  
4y aa Bolkar  - Cemregülü  (Şövalye) 58 0,6 V.Kızmaz N.Değerli B.Tekinalp t11 4022-2401 16 140
[Expand]3
BUMBAİ  K D  
4y aa Kaizbert (RUS) - Takı  (Sertay) 53  M.K.Kumbasar V.H.Keleş N.Esen 5 --0-0 137 7
[Expand]4
HİDAYET  G  
4y aa Kaizbert (RUS) - Takma Kafana  (H.Zaman 25) 58  B.Kılınç T.Tosunoğlu H.Karataş 8 --8 -- 73
[Expand]5
ORTADOĞU  G D  
4y ka Berksoy  - Esmeralda  (Rikardo) 58  E.Sincan Müslüm Tekinalp C.Katı 9 375-56443 7 90
[Expand]6
PRENS SÖNMEZ  G  
4y aa Karakemal  - Sönmez Sultan  (Odinhan) 54  Mahsun Turan E.Alagöz İ.Köroğlu 7 1857-7566 7 0
[Expand]7
KÜÇÜKHOSTES  G D  
4y ak Koşanefe  - Hostes  (Hiratasan) 53  Musa İleri Semih Katı C.Katı 2 326-04807 6 20
[Expand]8
LAMAZİ   
4y ak Yalaz  - Gamzelim  (Tiki Tork Ku) 56  Müs.Çelik E.Karayel A.Çiftçi 4 3066-3862 7 67
[Expand]9
ÖZHABER SULTAN  G K  
4y ak Özhaber  - Kamerkız  (Akgün) 56 0,2 A.Sözen O.Tekinalp A.Tekinalp 3 3235-9503 7 50
[Expand]10
SEVİLGEN  G  
4y ak Altaha  - Serendaz  (Yelhan) 56 0,2 H.Çizik A.Akaltun A.Güven 6 25544-9 51 77
[Expand]11
ŞİVENÜMA  K D  
4y kk Pir Karaca  - Raziye  (Albatur) 56  A.Kaçmaz N.Terlikcioğulları R.Barman t10 2067-8005 7 0
Çifte, İkili, Sır.İkili, Üçlü Bahis, Pls.İkili, Plase, Yed.Plase
2.Koşu: 19:00 (1.Ayak) 4 ve Yukarı Yaşlı İngilizler Handikap 17   2000 Metre KUM

İkramiye: 47.000 18.800 9.400 4.700 Prim: 9.400 3.760 1.880 940
  • Koşu Bilgileri
No
At Adı / Takı
YDC
Aygır - Kısrak (Kısrak Babası)
Kilo
Jokey
At Sahibi
Antrenör
S
H
Toto
KGS
O
[Expand]1
STEPPE EAGLE  G D  
6y aa Strike The Gold (USA) - New Orleans  (Furiously) 58  H.Çanakçı O.Serici A.Ciğer 4 9854-2516 10 64
[Expand]2
DARK BOY  G  
9y dg Elusive City (USA) - Labetera (GB) (Lujain) 58,5  Mahsun Turan M.H.Özçolak A.İşık 3 9736-7468 9 4
[Expand]3
ERTUĞRUL   
5y da Dai Jin (GB) - Viva Regina  (Distant Relative) 58,5  H.Çizik M.Cevheribucak Kas.Demir 7 893117-70 9 2
[Expand]4
JAMES BOND  G  
5y aa Kaneko  - Beatrix  (Mujadil) 56 0,1 A.Çelik H.Gödek A.Güven 6 843123-34 23 182
[Expand]5
ÇELEBİ CİHAN   
5y da Azamour (IRE) - Oramas Ghost (GB) (Golan) 54,5 0,2 G.Kocakaya V.İbrahim Aracı C.Akgül 1 816-5485-7 66 18
[Expand]6
APIKO DORA  G  
5y da Victory Gallop (CAN) - My Cellist  (Marlin) 52,5  M.Bayır B.Özdiker A.Kaplan t9 7702-4583 16 24
[Expand]7
KÜLÜNK AĞA  D  
6y da Bosporus (IRE) - Norma  (Parade Ground) 50 2,0 Müs.Çelik İ.Sümer A.Güven 2 72656-955 9 4
[Expand]8
GREAT MASTER  D  
5y da Mastercraftsman (IRE) - Slasl (GB) (Dubawi) 50 1,3 A.Kaçmaz V.H.Keleş N.Esen 8 71113-121 16 133
[Expand]9
HOY HOOY   
4y aa Sports Hero (USA) - Croco Lady (IRE) (Croco Rouge) 50 0,8 M.A.Solmaz Mehmet Yıldırım Y.Misdik t10 606-25422 9 67
[Expand]10
COM LIDER   
7y da Commoner  - Blue Sky  (Galetto) 50 2,0 Meh.Keskin M.Aslan İ.Ağırtaş 5 5800-5039 9 7
Altılı
3.Koşu: 19:30 (2.Ayak) 4 Yaşlı Araplar Maiden DHÖW/TR  1200 Metre KUM

İkramiye: 29.500 11.800 5.900 2.950 Prim: 5.900 2.360 1.180 590
  • Koşu Bilgileri
No
At Adı / Takı
YDC
Aygır - Kısrak (Kısrak Babası)
Kilo
Jokey
At Sahibi
Antrenör
S
H
Toto
KGS
O
[Expand]1
ALASULU  G K D  
4y aa Şövalye  - Hareli  (Akyel) 58  F.R.Bebek A.Keklik Bah.Gök 4 --835 7 4
[Expand]2
BOTAN  G  
4y aa Berksoy  - Suşehri Güzeli  (Dost Karaca) 58  A.Çelik M.E.Alak F.Demir 7 204-7432 12 156
[Expand]3
ÇIKMAZOĞLU KOŞMAZ G K D  
4y ka Karataş  - Akçıkmaz  (Rüzgar 30) 58  A.Kurşun Mehmet Özkan. M.Daş 3 --7- -- 33
[Expand]4
HELOBELA  G K  
4y aa Özduran  - Ateş Yıldızı  (Magrip) 53  T.Bali Abdulkadir Yaşarer M.Tokmak 8 --7-98 16 0
[Expand]5
KIRIMTAY  G K  !?
4y aa Kırımhan  - Hacercan  (Özgün) 58  B.Kılınç F.Öntaç İ.Sayıs 1 --90 7 22
[Expand]6
OĞLUM SABRİ  G  
4y ka Turbo  - Vesile  (Caş) 55  O.Fidan Faik Yıldız Ü.Arslan 6 --8-868 7 4
[Expand]7
VAAT  G  
4y da Deha  - İzli  (Sağanak) 58  M.Akyavuz Nusret Doğan R.Taşdelen 2 33385-5 159 64
[Expand]8
ÇEDENE  G K  
4y ak Serdarhan  - Ecekızı  (Bahadırhan 1) 56 0,1 E.Sincan M.İ.Kamışlı S.Şen 10 --67-4 198 0
[Expand]9
ÖZNİSA   
4y ak Özhaber  - Nisakız  (Volga 2) 56  A.Kaçmaz B.Ünlü A.İşık 9 2255-4471 6 116
[Expand]10
SÖZLÜHANIM   
4y dk Göktekin  - Şekerhanım  (Umutbey) 56 0,5 V.Demir M.A.Becene A.İşık t11 352-630 7 162
[Expand]11
YANIKKAYA  G  
4y ak Bilginer  - Son Altun  (Şentay) 51  H.Çanakçı İ.H.Demir A.Güllü 5 2135-7071 7 11
Beşli, Çifte, İkili, Sır.İkili, Üçlü Bahis, Pls.İkili, Plase
4.Koşu: 20:00 (3.Ayak) 4 ve Yukarı Yaşlı Araplar Şartlı 3 DHÖW/X-1  1200 Metre KUM

İkramiye: 24.500 9.800 4.900 2.450 Prim: 0 0 0 0
  • Koşu Bilgileri
No
At Adı / Takı
YDC
Aygır - Kısrak (Kısrak Babası)
Kilo
Jokey
At Sahibi
Antrenör
S
H
Toto
KGS
O
[Expand]1
ŞAFAK VAKTİ  D  
7y aa Kırımhan  - Yasemen  (Özüşan) 63  A.Çelik A.Seriner E.Metin t11 103971-845 7 129
[Expand]2
ANTEPLİ ARİF KOŞMAZ G  
5y aa Alireis  - Zemheri Gülü  (Şehsuvar) 60  M.Akyavuz Adile Kaya A.Dinç 5 45335-266 14 22
[Expand]3
İNANLI OĞLU   
8y aa Dinçerbey  - Huriyecan  (Serdarbey) 60  V.Demir Y.Arslan A.İşık 2 65514-273 15 40
[Expand]4
KIRIM BEYİ  G  
6y ka Kırımhan  - Özgüngül  (Özgün) 60  A.Sözen G.Burak A.Güven 1 10914237-7 186 176
[Expand]5
TURABİ  G  !?
10y aa Özgünhan  - Efruz  (Hedban 2) 55  M.A.Solmaz Münevver Akar Muh.Yıldırım 3 10272-8752 7 76
[Expand]6
BİJAN  G D  
4y aa İzbatur  - Nurhanım  (Bamka 3) 58  B.Kılınç A.Seriner E.Metin t10 420148-90 28 0
[Expand]7
ADALI HALİL  G K  
6y aa Bilgin  - Volganame  (Volga 2) 57 0,2 H.Çizik O.Ergin M.Tokmak 9 503-400-99 7 38
[Expand]8
BABAKAFKAS  G  
5y da Kafkaslı  - Sıla  (Çelebi 1) 57  E.Sincan H.Tekinalp B.Tekinalp 8 30304-796 14 2
[Expand]9
KAFKAS İMPARATORU  G D  
5y ka Kafkaslı  - Zin  (Tatarhan) 52  İs.Demir Mehmet Korkmaz. A.Güllü 4 306-54310 7 24
[Expand]10
REİS BABA   
7y ka Sağanak  - Canözüm  (Anavarza) 57  A.C.Binizetoğlu V.Ateş R.Taşdelen 7 932422-89 7 29
[Expand]11
PAROLA  G K D  
5y kk Koşanefe  - Sırbike  (Sıh Taha) 55  A.Kaçmaz Y.Karan A.İşık 6 3489866-2 44 7
(1)ŞAFAK VAKTİ - (6)BİJAN Eküridir
Dörtlü, Çifte, İkili, Sır.İkili, Üçlü Bahis, Pls.İkili, Plase
5.Koşu: 20:30 (4.Ayak) 3 Yaşlı İngilizler KVS 8  (ÇUKUROVA BLD. BŞK.) 1500 Metre KUM

İkramiye: 66.500 26.600 13.300 6.650 Prim: 13.300 5.320 2.660 1.330
  • Koşu Bilgileri
No
At Adı / Takı
YDC
Aygır - Kısrak (Kısrak Babası)
Kilo
Jokey
At Sahibi
Antrenör
S
H
Toto
KGS
O
[Expand]1
BABBINO   
3y ae Lion Heart (USA) - No More Control  (Dragline) 58  G.Kocakaya Y.Açık A.Çiftçi 2 6611-253 17 120
[Expand]2
BÜLENT BEY  K D  
3y ae Agresivo (USA) - Sweet Alibi  (River Special) 58  A.Çelik İ.Gül A.Güven t5 624-22247 7 98
[Expand]3
HEARTS REASON  K  
3y de Lion Heart (USA) - Stands To Reason (USA) (Gulch) 58  A.Sözen N.A.Kurtel C.Demir 3 82340-142 17 147
[Expand]4
SHARPA  G  
3y ke Kurtiniadis (IRE) - Dinara  (Sri Pekan) 58 0,3 S.Kaya S.Akyıldırım E.Çetinkurt t4 935-21212 7 120
[Expand]5
TATVAN BEYİ  D  
3y de Victory Gallop (CAN) - Alcina  (Beau Genius) 58  A.Kurşun H.Kızılca İ.Bekiroğulları 1 55215 21 82
Üçlü, Çifte, Sır.İkili
6.Koşu: 21:00 (5.Ayak) 5 ve Yukarı Yaşlı Araplar Handikap 16 DHÖW  1400 Metre KUM

İkramiye: 41.000 16.400 8.200 4.100 Prim: 6.150 2.460 1.230 615
  • Koşu Bilgileri
No
At Adı / Takı
YDC
Aygır - Kısrak (Kısrak Babası)
Kilo
Jokey
At Sahibi
Antrenör
S
H
Toto
KGS
O
[Expand]1
TUĞBEY  G  
5y aa Koşanefe  - Samyeli  (Rikardo) 58  A.Özyiğit Halil Şimşek Hal.Şimşek t9 8411-6506 17 33
[Expand]2
LORD  G K D  
5y aa Yalaz  - Tektaha  (Hastay) 58,5  S.Aktaş Mehmet Polat R.Atlı t8 8300-5895 17 18
[Expand]3
HARPUTHANI  G K D  
5y ka Haberbatur  - Şifa  (Albatur) 55,5  M.A.Solmaz Ali Şahin A.A.Çekenoğlu 7 791244-44 35 80
[Expand]4
ZİRVE TAY  D  
5y ka Pir Karaca  - Küpeli  (Berkoş) 59,5  A.Sözen Avni Aslan M.K.Çizik 5 774-86024 4 100
[Expand]5
KARA KANTOS   
7y aa Didim  - Aytöre  (Birader) 57  Meh.Keskin S.Demirkapı A.İşık 3 72986-111 14 156
[Expand]6
BERKUK  G  
5y ak Güntay  - Yaksan  (Haberbatur) 51,5  H.Çanakçı E.Öztürk N.Güven 4 677214-39 31 13
[Expand]7
ANADOLUKAN   
7y aa Anadolu Ateşi  - Gülkanat  (Taşkent) 52,5  Müs.Çelik A.F.Kanatlı Y.Ari 6 6354-2143 14 36
[Expand]8
ÇAĞLARKAN  G D  
6y aa Hürbatur  - Behre 8  (Rüzgar 30) 52 1,9 B.Kılınç Ö.Karataş İ.Akkılıç 2 62971-900 14 2
[Expand]9
BUZUL  G K D  
6y aa Serdarhan  - Asalet Hanım  (Hastay) 50 1,6 A.Kaçmaz O.İpek O.İpek 1 4462-0127 14 80
[Expand]10
ÖZKARA  G D  
6y aa Bilgin  - Ekin  (Alkuruş 13) 50 2,0 H.Çizik K.A.Ateş İ.Köroğlu t10 41221-438 14 87
Çifte, İkili, Sır.İkili, Üçlü Bahis, Pls.İkili, Plase
7.Koşu: 21:30 (6.Ayak) 4 ve Yukarı Yaşlı Araplar Handikap 14 DHÖW/D  1300 Metre KUM

İkramiye: 24.500 9.800 4.900 2.450 Prim: 0 0 0 0
  • Koşu Bilgileri
No
At Adı / Takı
YDC
Aygır - Kısrak (Kısrak Babası)
Kilo
Jokey
At Sahibi
Antrenör
S
H
Toto
KGS
O
[Expand]1
UMUTÇİÇEĞİ  G K  
4y kk Tamerinoğlu  - Afitap  (Albatur) 56,5  A.Özyiğit M.S.Aksoy N.Güven 11 6311468-5 80 18
[Expand]2
ÇAKIRCELEP  G K  
8y kk Sancakbeyi  - Çakıremine  (Tulyad) 58  E.Akkılıç T.Yıldız İ.Akkılıç 13 62302-097 23 0
[Expand]3
GEÇGELANNA   
4y ak Özhaber  - Yuna  (Sam-Ay) 55  F.Arslan M.Uçar A.Kaplan 8 6045374-6 173 0
[Expand]4
AŞK VE GÜL  G D  
6y kk Berksoy  - Akrah  (Karahalife) 55,5  M.K.Kumbasar Beşir Kaya A.Dinç 12 57280-751 23 36
[Expand]5
FÜLANE  G K  
6y kk Sağanak  - Dağ Ateşi  (Odinhan) 60  M.Akyavuz F.S.Dağyudan K.Yücedağ 4 56364-539 14 56
[Expand]6
HÜMA SULTAN  G K D  
4y kk Sağanak  - Seyhatçı  (Tigres Light) 53  M.A.Solmaz Hidayet Şahin A.A.Çekenoğlu 6 56365-538 17 31
[Expand]7
ZÜLUMKAR  G D  
7y kk Bilgin  - Necme 35  (Sadun) 57  U.Sarıca Mehmet Doğan R.Taşdelen 3 56930-800 23 7
[Expand]8
MELEKSİMA  G  
4y kk Özgünhan  - Mahide 21  (H.Zaman 25) 56,5  A.Sözen N.A.Kurtel C.Demir 7 5314-74 17 142
[Expand]9
KALENDER KIZ  G  
7y kk Gobakbey  - Mızgin  (Sadun) 57,5  Meh.Keskin Hasan Dilber M.Daş 9 5134067-0 44 22
[Expand]10
SANGAM  G K D  
5y ak Turbo  - Dilayda  (Kalamış) 52  H.Çanakçı H.Giray N.Güven 14 50413-282 14 133
[Expand]11
ŞELALE  D  
6y ak Kafkaslı  - Mesadet  (Sadun) 53  M.Bayır Ş.Atlı Ü.Arslan 10 42557-553 14 29
[Expand]12
ARCHİPELAGOS  G  
6y ak Turbo  - Özgüner  (Odinhan) 50,5 2,0 H.Çizik Zehide Yıldız V.Kırğıl 2 37062-620 14 38
[Expand]13
ARAYEKYİ  G  
4y ak Kaizbert (RUS) - Sibel Hanım  (Odinhan) 51 1,0 A.Kaçmaz Hakan Çelik A.Çiftçi t16 42852-710 7 20
[Expand]14
LEYLAŞKA  G K  
5y ak Yiğit  - Gönül Yarası  (Nevzatbey) 50 2,0 A.C.Binizetoğlu Hulusi Taşkıran M.Batman 1 35639-490 14 0
[Expand]15
TEZGEL GÜR  G K  
5y kk Gobakbey  - Ayrılda Gel  (Özüşan) 50 2,0 E.Tunç Abdulkadir Yaşarer M.Tokmak t17 2973-0060 14 0
[Expand]16
MİHRİMAH SULTAN  G K  
5y ak Turbo  - Gültekin  (Demirkır) 50 2,0 Müs.Çelik A.F.Kanatlı Y.Ari t15 1899-640 14 16
[Expand]17
ELMASOR  K  
5y dk Deha  - Aknur  (Sadun) 50 2,0 E.Sincan N.Koçyiğit M.K.Çizik 5 668590-0 105 0
İkili, Sır.İkili, Pls.İkili, Plase, Tab.Bahis